x
37.89 Eur

degvins

Ciroc
0.7L, 40%

izvēlies skaitu

CÎROC ® Ultra-Premium Vodka ir destilēta tikai no smalkām franču vīnogām. Īpaši maiga un svaiga degvīna pieredze. CÎROC degvīna būtība slēpjas augstākās kvalitātes vīnogās, kuras ir destilētas piecas reizes un pēdējā no tām notiek vēsturiskajā Distillerie de Chevanceaux  ražotnē Francijas dienvidos. Degvīna smaržā ir jūtams viegls citrusu aromāts, bet degvīna garša ir eleganti maiga un viegla, un jūtams bagātīgs vīnogu raksturs.

Pirmajos četros destilācijas procesos tiek izmantotas Ugni Blanc vīnogas un Mauzac Blanc vīnogas, kuras iesākumā tiek destilētas atsevišķi. Ugni Blanc vīnogas tiek destilētas nerūsējošā tērauda kolonnu destilatoros. Bet Mauzac Blanc vīnogas destilē vara destilatoros. Tiek iegūts destilāts 96,5% un 93,5%. Nobeigumā  tiek apvienotas abas vīnogu šķirnes, kur sastāvā ir  95% Ugni Blanc un 5% Mauzac Blanc destilāti. Pēdējā destilācija veikta ar tradicionālu Armagnac destilācijas metodi.

Smarža: citrusa aromāts
Garša: maiga, nedaudz saldena un bagātināta ar dabīgo vīnogu garšu
Noslēgums: svaigs un tīrs

ALKOHOLA LIETOŠANA IR NEGATĪVA IETEKME. ALKOHOLISKOS DZĒRIENUS AIZLIEGTS PĀRDOT, IEGĀDĀTIES VAI NODOT NEPILNGADĪGĀM PERSONĀM!

Jums ir jābūt vismaz 18 gadus vecam, lai apmeklētu šo mājas lapu.

Apstiprinu, ka esmu vismaz 18 gadus vecs!
x