x
97.73 Eur

degvins

Belveder Pure Vodka Magnum
1.5L, 40%

izvēlies skaitu

Poļu degvīna ražotāji pasaulē ir izslavēti par augstākās kvalitātes degvīna ražošanas meistariem. Belvedere degvīns ir nosaukts Polijas prezidenta pils vārdā.Turpinot 600 gadus pastāvošās degvīna ražošanas tradīcijas, šī ekskluzīvā degvīna ražošanā tiek izmantots roku darbs un tas tiek destilēts 4 reizes. Ļoti izsmalcināts degvīns, kas tiek ražots mazās partijās.
1996.gadā tika radīta Belvedere un tas bija pasaulē pirmais luksus klases degvīns, pēc laika tam sekoja pārējie tirgū zināmie zīmoli.
Belvedere degvīns tiek gatavots no Zelta rudzu (Golden rye) šķirnes Dankowskie, kas pasaulē tiek uzskatīts par augstākās klases rudzu šķirni. Šie graudi ir ļoti barojoši un tiem piemīt dabisks saldenums, kas degvīnam piešķir īpaši maigu garšu un raksturīgas vaniļas, krēma, mandeļu un Brazīlijas riekstu nianses. Tā garša ir ļoti eleganta, sabalansēta un maiga.
Degvīnam piemītošās garšu komplicētības dēļ, to ir ieteicams baudīt gan tīrā veidā, kā arī ļoti labi tas iederēsies dažādos kokteiļos – gan „long drink”, gan „short – drink”, jo kokteiļu garšu tas uzlabos un bagātinās

ALKOHOLA LIETOŠANA IR NEGATĪVA IETEKME. ALKOHOLISKOS DZĒRIENUS AIZLIEGTS PĀRDOT, IEGĀDĀTIES VAI NODOT NEPILNGADĪGĀM PERSONĀM!

Jums ir jābūt vismaz 18 gadus vecam, lai apmeklētu šo mājas lapu.

Apstiprinu, ka esmu vismaz 18 gadus vecs!
x